...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO

s1

Sú potrebnou a veľmi účelnou výbavou na zastrešenie lavičiek pre športovcov a realizačný tím. Vhodné sú nielen pre futbalové ihriská, ale aj pre rôzne iné športoviská. Sú vyrobené z ľahkých hliníkových profilov a špeciálnych plastových materiálov s dômyselným technickým riešením podľa know-how SPORTECH. Predstavujú špičku na trhu nielen po dizajnovej a estetickej stránke, ale aj svojimi užitkovými vlastnosťami a kvalitou. A to všetko pri cenách, ktoré sú v porovnaní s konkurenciou príjemným prekvapením. Ako by sa vynímali na vašom ihrisku?

Moderný, estetický vzhľad a flexibilné riešenie:

Sami si môžete zvoliť dizajn riešenia a konštrukcie bočných strán striedačiek a rozhodcovskej kabínky vrátane ich výplne.

Vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom:

Sú vyhotovené z ľahkých a pevných materiálov so špeciálnymi povrchovými úpravami v škále RAL farieb a na všetkých spojoch sú použité špeciálne pryžové a silikónové tesnenia, preto sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom.

Stabilita výplne voči UV žiareniu:

Pre naše striedačky a kabínky používame materiály s vysokou odolnosťou voči degradácií UV žiarením. Skúste sa pozrieť na niektoré konkurenčné výrobky, ktoré sú niekoľko rokov staré.

Variabilita:

Modulové delenie konštrukcie umožňuje dosiahnuť variabilnosť kapacity striedačiek pre 16, 13, 9 resp. iný menší počet osôb. Spôsob technického riešenia konštrukcie zastrešenia a lavičky , zmena ich základných rozmerov a druhov použitých materiálov ponúka veľa rôznych možností. Kúpite si presne to čo potrebujete pre vaše športovisko.

Jednoduchá montáž a nenáročnosť na údržbu:

V súlade s podmienkami inštalácie a pokynmi prevádzky produktov SPORTECH.

Certifikované komisiou KpVš pri SFZ:

Spĺńajú prísne kritériá licenčného systému UEFA a FIFA.

Hore