...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO

O firme

Spoločnosť SPORTECH, s.r.o. pôsobí na trhu so športovým tovarom od apríla r.2004. Vznikla transformáciou pôvodnej spoločnosti Servistech, s.r.o., ktorá bola špecializovaná na zváranie materiálov na báze hliníka. S využitím viacročných skúseností a poznatkov z práce s Al materiálmi sa zameranie firmy preorientovalo do oblasti športu.

Základom jej výrobkov v novom špecifickom segmente trhu zostal hliník. Materiál v ktorom sa v športe snúbia jeho jedinečné vlastnosti akými sú ľahkosť ale zároveň pevnosť, vysoká odolnosť a spoľahlivosť, krása a elegancia.

Spoločnosť má vo svojom zábere ponuku rôznych športových zariadení a športového príslušenstva na vybavenie ihrísk, štadiónov, športových areálov využívaných nielen v súťažiach na najvyššej-profesionálnej úrovni, ale aj v oblasti amatérskeho a rekreačného športu, na športoviskách miest a obcí, rekreačných či súkromných ihriskách.

Viac ako 10 ročné skúsenosti má spoločnosť aj s realizáciou výstavby viacúčelových ihrísk s umelým trávnatým povrchom v rozsahu tak komplexnej realizácie, ale aj s možnosťou participácie na výstavbe ihriska podľa požiadaviek investora.

Spoločnosť spolupracuje s renomovanými výrobcami a dodávateľmi rôznych komponentov, potrebných ku realizácií športových zariadení, ako sú JUTA a.s. Dvůr Králové, Ferona Thyssen Plastics s.r.o. V. Bystřice, Senova Plasty Slovensko s.r.o. Bratislava, SAPA Profily a.s. Žiar nad Hronom a iné.

Hore