...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO

Solárna sprcha

Hitom súčasných horúcich dní je ponuka celohliníkovej solárnej sprchy. Ponúkame Vám praktickú solárnu sprchu na osvieženie sa vodou počas horúcich slnečných dní.

Konštrukcia sprchy z ľahkého Al materiálu s čiernou  povrchovou úpravou je veľmi jednoduchá a môžete si ju postavil na ľubovoľnom slnečnom mieste v záhradke alebo pri chate či rodinnom dome. Sprchu po osadení na podstavec stačí len pripojiť pomocou bežnej záhradnej hadice na prívod tlakovej vody a po chvíli sa už môžete príjemne osviežiť prúdom ohriatej vody. Solárna sprcha má aj zmiešavaciu batériu na riedenie horúcej vody so studenou vodou. Objem vody v solárnej sprche je 40 l.

Neváhajte a obráťte sa na nás. Za výhodnú cenu získate kvalitný výrobok so zárukou dlhej životnosti a bez údržbového používania.

Urobte radosť a doprajte osvieženie svojej rodine a hlavne svojim deťom. Po sezóne jednoducho z nej vypustíte vodu a odložíte na miesto kde na Vás počká znovu do novej letnej sezóny. Každý rok tak oceníte jej osviežujúci účinok počas letných horúčav.

<<.Späť na novinky

Hore