...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO

fb0

Futbalové bránky

Vďaka špeciálnej hliníkovej zliatine, z ktorej sú vyrobené a dômyselnému technickému riešeniu podľa know-how SPORTECH Vám ponúkajú celý rad výhod:

Nízka hmotnosť, jednoduchá a bezpečná manipulácia

Nízka hmotnosť, jednoduchá a bezpečná manipulácia:

Vďaka hliníkovej konštrukcii sú bránky takmer také ľahké "ako pierko" a tak nič nebráni ich jednoduchému prenášaniu. So systémom madiel resp. transportných koliesok zvládnu manipuláciu s nimi aj mládežníci či deti.

Vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom

Vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom:

Hliníkové futbalové bránky SPORTECH jednoducho nikdy neskorodujú. Na rozdiel od drevených alebo ťažkých oceľových brán ich nebudete musieť pravidelne ošetrovať, zbavovať hrdze, opravovať či preto o pár rokov kupovať znovu.

Nenáročnosť na údržbu

Nenáročnosť na údržbu:

Pri dodržiavaní pokynov na manipuláciu s nimi Vám garantujeme, že naše bránky nebudú vyžadovať údržbársky zásah po dobu svojej životnosti. Ak i napriek tomu dôjde k ich poškodeniu, je vám k dispozícii náš servis s opravou poškodených častí brány.

Široká škála rôznych typov

Široká škála rôznych typov:

Vždy máte na výber z viacerých možností. Ak v ponuke nenájdete možnosť, ktorú potrebujete, nevadí. Pre Vaše majstrovské súťažné zápasy i tréningový proces Vám môžeme vyrobiť akúkoľvek bránku na mieru presne podľa vašich potrieb.

Tvar, konštrukcia a rozmery brán:

Na základe odborného posúdenia komisiou KpVŠ - SFZ spĺňajú predpísané parametre licenčného systému UEFA a FIFA.

Hore